Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

imponująca bryła nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji zarówno atrakcyjną ceną 2 700 000 zł, jak i komfortową powierzchnią 1640 m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż poszczycić się może również imponującą relacją ceny do liczby metrów kwadratowych wynoszącą 1 646 zł/m2. Budynek o 1 kondygnacji. Działka rozciąga się na powierzchni 4 000 m2. Rynek wtórny. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także atrakcyjną lokalizacją. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż adresowana do biznesmenów z najgrubszym portfelem, którzy nie boją się ryzyka i chcą prowadzić działalność gospodarczą z dużym zyskiem.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż stanowi kompleks budynków hali magazynowej + lokalu użytkowego. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży oczarowuje doskonałą lokalizacją w strategicznej, przemysłowej okolicy. To centrum jednej z miejscowości w okolicach Wałbrzycha. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do głównych arterii komunikacyjnych.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż stwarza szerokie możliwości adaptacyjne i operacyjne (działalność logistyczna, dystrybucyjna). Potencjał inwestycyjny można dodatkowo podnieść, kupując sąsiadującą działkę. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej jest przestronny parking także dla ciężarówek. Nad bezpieczeństwem właścicieli, pracowników, towarów i maszyn czuwa monitoring + ochrona. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się nowoczesną architekturą i reprezentacyjną fasadą.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż wyposażona w następujące instalacje:
– energia elektryczna;
– siła;
– gaz;
– woda
– kanalizacja.

Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży. Nie przegap tej doskonałej okazji inwestycyjnej, która zapewnia stabilne podstawy do rozwijania działalności w prestiżowej lokalizacji. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt w celu umówienia wizyty i obejrzenia nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-256)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl

Translate »