Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Wałbrzych

widok z lotu ptaka na nieruchomość inwestycyjną do sprzedaży Wałbrzych

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w Wałbrzychu (dolnośląskie). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji zarówno atrakcyjną ceną 1 999 000 zł, jak i komfortową powierzchnią 1 947 m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż poszczycić się może również imponującą relacją ceny do liczby metrów kwadratowych wynoszącą 1 027 zł/m2. Budynek o 5 kondygnacjach. Działka rozciąga się na powierzchni 1 934 m2. Rynek wtórny. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także atrakcyjną lokalizacją. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż adresowana do biznesmenów z najgrubszym portfelem, którzy nie boją się ryzyka i chcą prowadzić działalność gospodarczą z dużym zyskiem.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży to atrakcyjny budynek usługowy. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań:
BUDYNEK NR 1:
PARTER:
– punkt opłat o powierzchni 25 m2;
PIĘTRO II:
– powiatowy urząd pracy o powierzchni 531 m2;
PIĘTRO IV:
– antena telefonii komórkowej;
BUDYNEK NR 2 BIUROWY wraz z działką pod parking.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży zachwyca fantastyczną lokalizacją w centrum miasta, co gwarantuje bardzo duże natężenie ruchu pieszego i samochodowego. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż wyposażona w następujące instalacje:
– wodociągową;
– kanalizacji sanitarnej;
– kanalizacji opadowej;
– elektryczną;
– gazową;
– wentylacji;
– przeciwpożarową.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży zapewnia wszystkim wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiadają: kamery + alarm + monitoring firmy ochroniarskiej + instalacja przeciwpożarowa z bezpośrednim monitoringiem straży pożarnej. Entuzjaści najnowocześniejszych technologii docenią światłowód. Na zmotoryzowanych czeka 10 miejsc postojowych.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości komercyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13214)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl

Translate »