Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Warszawa (okolice)

widok z boku na nieruchomość inwestycyjną do sprzedaży Warszawa (okolice)

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w okolicach Warszawy (mazowieckie). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji zarówno atrakcyjną ceną 1 350 000 zł, jak i komfortową powierzchnią 1 729 m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż poszczycić się może również imponującą relacją ceny do liczby metrów kwadratowych wynoszącą 781 zł/m2. Budynek o 3 kondygnacjach. Działka rozciąga się na powierzchni 1 938 m2. Rynek wtórny. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także atrakcyjną lokalizacją. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż adresowana do biznesmenów z najgrubszym portfelem, którzy nie boją się ryzyka i chcą prowadzić działalność gospodarczą z dużym zyskiem.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży to atrakcyjny, 3-kondygnacyjny budynek biurowo-techniczny. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż wykonana w tradycyjnej technologii murowanej z płaskim dachem. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży zachwyca doskonałą biznesowo lokalizacją na terenie o przewadze budownictwa handlowo-usługowo-magazynowego. Dużą zaletą oferowanej na sprzedaż nieruchomości komercyjnej jest na pewno bliskość jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta. Znajdziemy tu liczne obiekty użyteczności publicznej, urzędy, banki, sklepy, punkty usługowe, hurtownie, zakłady produkcyjne.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży znajduje się na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i oznaczonym symbolem PTB 11 – obiekty służące działalności gospodarczej – siedziby firm (podmiotów gospodarczych) prowadzących działalność gospodarczą w zakresie produkcji i przetwórstwa rzemieślniczego, budownictwa, handlu hurtowego oraz szeroko rozumianych usług dla innych podmiotów gospodarczych i ludności, a także zakłady i bazy, w których działalność ta jest prowadzona. Warunkiem sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości:
– 425 m2 powierzchni w budynku biurowo-technicznym na zasadzie użytkowania;
– gruntu na zasadzie służebności przesyłu.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości komercyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-1553)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

Translate »