Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Warszawa (okolice)

frontowa elewacja nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Warszawa (okolice)

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w okolicach Warszawy (mazowieckie). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 9 800 000 zł oraz gwarancją komfortowych warunków do pracy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży o powierzchni 6493 m2 posadowiona na działce 6493 m2. Rok budowy – 1980. Na koniec warto dodać, że Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 1 509 zł/m2, liczbą 4 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. To rewelacyjna propozycja skrojona pod najbardziej bezkompromisowych przedsiębiorców, którzy nie uznają żadnej taryfy ulgowej, jeśli chodzi o rozwój własnej firmy.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży obejmująca kompleks zabudowań w centrum. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż składa się z następujących budynków i powierzchni:
– 4-kondygnacyjny budynek biurowy (3 naziemne + 1 podziemna) o powierzchni 6 417,3 m2;
– parking;
– garaż blaszany nr 1 o powierzchni 7,8 m2;
– garaż blaszany nr 2 o powierzchni 6,7 m2;
– garaż blaszany nr 3 o powierzchni 55,9 m2;
– wolno stojąca portiernia o powierzchni 4,8 m2.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży przeszła w latach 2001–2002 modernizację. Niezwykle efektownie w środkowej części prezentuje się okazałe atrium. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż wyposażona w instalacje:
– wodno-kanalizacyjną;
– elektryczną;
– klimatyzacji;
– centralnego ogrzewania;
– ciepłej wody;
– odgromową;
– teletechniczną;
– kontroli dostępu.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta położona jest na terenie oznaczonym symbolem: A.20.UC – zabudowa śródmiejska (o funkcji mieszkaniowej i usługowej). Atrakcyjna lokalizacja – nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży mieści się w pobliżu sklepów oraz drogi krajowej nr 60. Nieopodal słynny, historyczny zamek. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4315)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

Translate »