Nieruchomość inwestycyjna do wynajmu Gorzów Wielkopolski (okolice)

wnętrze nieruchomości inwestycyjnej do wynajęcia Gorzów Wielkopolski (okolice)

Nieruchomość inwestycyjna na wynajem w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Nieruchomość komercyjna do wynajęcia wybudowana z najlepszej jakości materiałów na dużej działce o powierzchni 3211 m2. Dużą zaletą nieruchomości inwestycyjnej do wynajmu jest na pewno korzystne środowisko do rozwoju własnej firmy i fantastyczna lokalizacja w przemysłowej okolicy. Cena – 23 450 zł/m-c (15 zł/mkw./m-c). Nieruchomość komercyjna do wynajęcia o powierzchni 1597 m2. To doskonała propozycja dla najbardziej bezkompromisowych przedsiębiorców, którzy nie uznają żadnej taryfy ulgowej, jeśli chodzi o rozwój własnej firmy. Nieruchomość inwestycyjna do wynajmu oddana do użytku w 2005 roku o 1 kondygnacji. Rynek wtórny.

Nieruchomość inwestycyjna do wynajęcia tylko za pośrednictwem agentów WGN. Nieruchomość komercyjna do wynajmu to ogrodzony kompleks hal magazynowo-produkcyjnych z wiatami oraz niezbędną infrastrukturą:
– hala/wiata o powierzchni 712 m2;
– hala o powierzchni 2 345 m2;
– wiata o powierzchni 700 m2;
– wiata o powierzchni 1 800 m2;
– wiata o powierzchni 5 1591 m2;
– 2 stacje transformatorowe.
Część budynków zawiera niezbędne części socjalne wraz z szatniami, łazienkami i toaletami.

Nieruchomość inwestycyjna na wynajem poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w zachodniej Polsce nieopodal granicy polsko-niemieckiej oraz trasy łączącej Berlin z Warszawą. Nieruchomość komercyjna do wynajęcia w całości ogrodzona wysokim ogrodzeniem betonowym z bramą elektryczną. Nad bezpieczeństwem wszystkich osób, towarów oraz maszyn czuwa monitoring + ochrona. Nieruchomość inwestycyjna do wynajęcia posiada aktualne przeglądy:
– BHP;
– przeciwpożarowe;
– elektryczne.

Nieruchomość komercyjna do wynajmu o dużym potencjale – istnieje możliwość dostawienia namiotów magazynowych o powierzchni ok. 1 400 m2. Nieruchomość inwestycyjna na wynajem z preferowanym długoterminowym okresem najmu. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej nieruchomości inwestycyjnej do wynajęcia. Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej do wynajęcia sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3597)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl

Translate »