Nieruchomość inwestycyjna do wynajmu Leszno (okolice)

frontowa elewacja nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Leszno (okolice)

Nieruchomość inwestycyjna na wynajem w okolicach Leszna (wielkopolskie). Nieruchomość komercyjna do wynajęcia wybudowana z najlepszej jakości materiałów na dużej działce o powierzchni 4 635 m2. Dużą zaletą nieruchomości inwestycyjnej do wynajmu jest na pewno korzystne środowisko do rozwoju własnej firmy i fantastyczna lokalizacja w przemysłowej okolicy. Cena – 20 000 zł/m-c (17 zł/mkw/m-c). Nieruchomość komercyjna do wynajęcia o powierzchni 1 200 m2. To doskonała propozycja dla najbardziej bezkompromisowych przedsiębiorców, którzy nie uznają żadnej taryfy ulgowej, jeśli chodzi o rozwój własnej firmy. Nieruchomość inwestycyjna do wynajmu o 2 kondygnacjach. Rynek wtórny.

Nieruchomość inwestycyjna na wynajem w ramach programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko wynajmujący (właściciel). Nieruchomość komercyjna do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Nieruchomość inwestycyjna do wynajmu to dochodowy, w pełni wyposażony budynek produkcyjny (zakład mięsny z linią produkcyjną wyrobów mięsnych). Do oferowanej na wynajem nieruchomości inwestycyjnej prowadzi utwardzona droga z 2 bramami wjazdowymi.

Nieruchomość inwestycyjna do wynajęcia podzielona na kilka części:
CZĘŚĆ PRODUKCYJNA / PARTER:
– pomieszczenie do rozbioru;
– chłodnia I;
– chłodnia II;
– chłodnia III;
– magazyn;
PIĘTRO:
– pokój I;
– pokój II;
– pokój III

PARTER:
– pomieszczenie biurowe I;
– pomieszczenie biurowe II;
– pomieszczenie biurowe III;
– strefa czysta;
– szatnia;
– stołówka;
– łazienki z wc.

Nieruchomość komercyjna na wynajem poszczycić się może znakomitą lokalizacją. W odległości 20 km jest wjazd na drogę S5 (Poznań – Wrocław), a w odległości 40 km wjazd na autostradę A2. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz obsługę notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej do wynajęcia sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-638)

Kontakt:
e-mail: d.przybyl@wgn.pl

Translate »