Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Bełchatów

imponujące wnętrze nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Bełchatów

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży w Bełchatowie (łódzkie). Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy komfort pracy. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży o 4 kondygnacjach w biznesowej okolicy. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert ogromną powierzchnią 2 385 m2. Działka – 2 394 m2. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży nieruchomości komercyjnej jest jej cena za metr kwadratowy wynosząca 692 zł/m2 oraz pochodzenie z rynku wtórnego. Cena za całość wynosi 1 650 000 zł. Na koniec warto dodać, że oferowana na sprzedaż Nieruchomość inwestycyjna gwarantuje właścicielom prestiż i nieskrępowane warunki do rozwijania własnego biznesu.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż przeznaczona pod cele usługowe, biurowe, oświatowe, hotelowe. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży zachwyca prestiżową lokalizacją w centrum. Nieopodal urzędy, placówki administracyjne, biblioteki, dyskonty, muzea, parki, sklepy, DK nr 74. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż to ciekawy biznesowo kompleks zabudowań:
4-KONDYGNACYJNY BUDYNEK BIUROWO-UŻYTKOWY o powierzchni prawie 2 000 m2:
– klatka schodowa;
– pomieszczenia w układzie gabinetowym;
– komunikacja;
PAWILON HANDLOWO-USŁUGOWY o powierzchni 297,8 m2:
– punkty usługowe;
– pomieszczenia przynależne;
AGREGATORNIA o powierzchni 89,4 m2;
– 7-stanowiskowy parking.

Sprzedający zastrzega, że wskazane w niniejszej ofercie dane nieruchomości komercyjnej na sprzedaż określające jej potencjał inwestycyjny stanowią estymację sprzedającego i mogą różnić się od wartości rzeczywistych. Z uwagi na powyższe dane te nie stanowią wiążącego elementu oferty. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży położona jest w obrębie terenów oznaczonych symbolem:
– B16U;
– KS – zabudowa usług publicznych i komercyjnych, parking ogólnodostępny;
– 8KDX – projektowany ciąg pieszo-jezdny.

Warunkiem sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej jest odpłatne ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości:
– 600,4 m2 powierzchni pomieszczeń w budynkach na zasadzie użytkowania;
– 18,7 m2 powierzchni na elewacji na zasadzie użytkowania;
– 12,00 m2 powierzchni na dachu na zasadzie użytkowania;
– 230 m2 powierzchni na gruncie na zasadzie użytkowania;
– 351,47 m2 powierzchni na zasadzie służebności przesyłu.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tej nieruchomości komercyjnej na sprzedaż. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ok. 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości komercyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9820)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl

Translate »