Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Częstochowa

imponująca bryła nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Częstochowa

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia nowym nabywcom dochodową pracę w komfortowych warunkach. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej biznesowo okolicy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż liczy 3 kondygnacje. W poczet zalet tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży warto jeszcze dopisać imponującą powierzchnię 1468 m2, atrakcyjną cenę 1 670 000 zł, a także pochodzenie z rynku wtórnego. Działka liczy 5898 m2. W tym miejscu należy dodać, że cena za metr kwadratowy wynosi tu 1 138 zł/m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana najbardziej majętnym biznesmenom, dla których priorytetem zawodowym jest jak najszybszy rozwój własnej firmy.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności unikatową lokalizacją nieopodal znanego miejsca kultu religijnego. W okolicy dominuje niska zabudowa jedno i wielorodzinna. Są tu również duże parkingi dla autokarów, obiekty handlowo-usługowe, dyskonty. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do DK46. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję mieszkalno-usługową. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży obejmuje kompleks kilku obiektów:
– 3-kondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej 884,74 m2;
– budynek gospodarczy o powierzchni 137,28 m2;
– budynek magazynowy o powierzchni 114,01 m2;
– budynek garażowo-magazynowy o powierzchni 277,70 m2;
– wiata garażowa o powierzchni 54,20 m2.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży podłączona do następujących sieci:
– wodociągowej;
– kanalizacyjnej;
Ogrzewanie z własnej kotłowni.
Dla zmotoryzowanych przewidziano liczne utwardzone miejsca postojowe.

Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż nadaje się również do dalszych adaptacji/przebudów/rozbudów. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta znajduje się na terenie oznaczonym MWN / obszary zabudowy mieszanej wielorodzinnej i jednorodzinnej. Warunkiem sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej jest ustanowienie odpłatnego ograniczonego prawa rzeczowego dla infrastruktury technicznej pozostającej o obszarze nieruchomości:
– 144,47 m2 powierzchni w budynku mieszkalno-usługowym na zasadzie użytkowania;
– 13,01 m2 powierzchni na elewacji budynku na zasadzie użytkowania;
– 64,61 m2 powierzchni w gruncie na zasadzie służebności przesyłu;
– 75 m2 powierzchni na gruncie na zasadzie użytkowania.

WGN oferuje nabywcy przedmiotowej nieruchomości inwestycyjnej stałą współpracę w pozyskiwaniu najemców na lokale znajdujące się w budynku. Zapraszamy na prezentację tej nieruchomości inwestycyjnej. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ok. 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-10080)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl

Translate »