Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Gdańsk (okolice)

nowoczesna bryła nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zachwyca atrakcyjną ceną za metr kwadratowy (536 zł/m2). Dużą zaletą nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 3 135 m2, a także ciekawa cena 2 100 000 zł. Powierzchnia oferowanej do sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej to 3 920 m2. Rynek wtórny. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż składa się z 5 kondygnacji. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży gwarantuje właścicielom oraz ich pracownikom komfort oraz bezpieczeństwo. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana najlepszym biznesmenom, w których sercu leży zapewnienie swojej firmie najbardziej korzystnych warunków rozwoju.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż to ciekawy, 5-kondygnacyjny budynek biurowo-techniczny w elitarnej lokalizacji, przy Rynku. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży składa się z następujących zabudowań:
BUDYNKU BIUROWO-TECHNICZNEGO o powierzchni 3727,14 m2:
– część techniczno-eksploatacyjna centrali telefonicznej;
– część biurowo-techniczna;
– segment mieszkalny;
BUDYNKU TECHNICZNEGO o powierzchni 192,91 m2.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalnym parkingiem. Warunkiem sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych zabezpieczających dostęp do infrastruktury teletechnicznej pozostającej w obrębie nieruchomości:
– użytkowania łącznej powierzchni w budynkach 635,58 m2;
– służebności przesyłu wynosi w gruncie na powierzchni 273,28 m2.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego położona jest na terenie usług. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości komercyjnej na sprzedaż stanowi zabudowa mieszkaniowa i usługowa. W pobliżu supermarkety, urzędy, punkty usługowe, kina, parki.

Informacje dotyczące nieruchomości komercyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-1633)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

Translate »