Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Gdańsk (okolice)

powierzchnia magazynowa w nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia nowym nabywcom dochodową pracę w komfortowych warunkach. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej biznesowo okolicy. W poczet zalet tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży warto jeszcze dopisać imponującą powierzchnię 800 m2, atrakcyjną cenę 2 846 000 zł, a także pochodzenie z rynku wtórnego. Działka liczy 3935 m2. W tym miejscu należy dodać, że cena za metr kwadratowy wynosi tu 3 558 zł/m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana najbardziej majętnym biznesmenom, dla których priorytetem zawodowym jest jak najszybszy rozwój własnej firmy. Możliwość obniżenia podatku dzięki amortyzacji w wysokości 10%. Istnieje również możliwość rozbudowy przy równoczesnym zachowaniu parametrów MPZP.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży to dochodowy obiekt / magazyn / hala. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zachwyca fantastyczną lokalizacją przy jednej z głównych ulic wśród prosperujących sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz, branży meblowej, budowlanej, hurtowni, magazynów i hal produkcyjnych. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do A1 oraz DK91. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom, pracownikom, towarom i maszynom wysoki stopień bezpieczeństwa (monitoring, ogrodzenie). Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej jest także utwardzony plac.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży znajduje się na terenie oznaczonym w MPZP jako jednostka urbanistyczna UP3.
PRZEZNACZENIE PODSTAWOWE:
– zakłady przemysłowe;
– składy;
– bazy budowlane;
– bazy sprzętu technicznego;
– obiekty obsługi produkcji przemysłowej;
– obiekty obsługi pracowników;
– bazy transportowe;
– stacje paliw;
– obiekty instytutów badawczych;
PRZEZNACZENIE UZUPEŁNIAJĄCE:
– budynki administracyjne;
– budynki biurowe;
– budynki komercyjne;
– mieszkania dla nadzoru zakładów;
– tereny rekreacyjne;
– tereny sportowe.
Zapraszamy na prezentację tej nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2523)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl

Translate »