Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Gniezno

futurystyczne wnętrze nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Gniezno

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w Gnieźnie (wielkopolskie). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia nowym nabywcom dochodową pracę w komfortowych warunkach. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej biznesowo okolicy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż liczy 4 kondygnacje. W poczet zalet tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży warto jeszcze dopisać imponującą powierzchnię 5 764 m2, atrakcyjną cenę 2 100 000 zł, a także pochodzenie z rynku wtórnego. Działka liczy 5 629 m2. W tym miejscu należy dodać, że cena za metr kwadratowy wynosi tu 364 zł/m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana najbardziej majętnym biznesmenom, dla których priorytetem zawodowym jest jak najszybszy rozwój własnej firmy.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży to 2 atrakcyjne budynki połączone dużym, przeszklonym patio. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją w sercu miasta. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży tworzy prestiżowy kompleks kilku zabudowań. W tym:
3-KONDYGNACYJNY BUDYNEK:
PIWNICA:
– pomieszczenia piwniczne;
PARTER:
– pomieszczenia wykorzystywane na cele edukacyjne (przedszkole);
PIĘTRA:
– częściowo zaaranżowane powierzchnie w układzie gabinetowym;
– korytarz;
– sale po dawnej drukarni.
Osoby dojeżdżające do pracy samochodem docenią przynależny parking z ok. 30 miejscami postojowymi.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży oczarowuje ciekawą, nietuzinkową architekturą. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż dedykowana pod działalność:
– kulturalną (ekspozycja sztuki, sale projekcyjne);
– mieszkaniową (luksusowy apartamentowiec z usługami);
– biznesową „data center”.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży nie jest objęta aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż znajduje się w strefie objętej ochroną konserwatorską i objęta jest studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego jako MT – strefa tradycyjnej tkanki zabudowy przełomu XIX i XX w., w strefie T – strefa lokalizacji obiektów użyteczności publicznej – telekomunikacja. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży zachwyca olbrzymim potencjałem.

Warunkiem sprzedaży nieruchomości komercyjnej jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości:
– 681,2 m2 powierzchni w budynku na zasadzie użytkowania;
– 288,15 m2 powierzchni w gruncie na zasadzie służebności przesyłu;
– 0,6 m2 powierzchni na dachu, na zasadzie użytkowania;
– 32,32 m2 powierzchni na elewacji, na zasadzie użytkowania.

Informacje dotyczące nieruchomości komercyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3913)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

Translate »