Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Grecja

malownicza lokalizacja nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Grecja

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w Grecji. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zachwyca atrakcyjną ceną za metr kwadratowy (16 926 zł/m2). Dużą zaletą nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży jest zagospodarowana działka o pow. 2800 m2, a także ciekawa cena 8 463 000 zł. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż oddana do użytku w 1980 roku. Powierzchnia oferowanej do sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej to 500 m2. Rynek wtórny. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż składa się z 3 kondygnacji. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży gwarantuje właścicielom oraz ich pracownikom komfort oraz bezpieczeństwo. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana najlepszym biznesmenom, w których sercu leży zapewnienie swojej firmie najbardziej korzystnych warunków rozwoju.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży stanowiąca prestiżowy i dochodowy hotel w stylu cykladzkim z 13 apartamentami (w tym 2 typu penthouse), basenem, ogrodem oliwnym, kawiarnią oraz barem. Wszystkie apartamenty są stylowo zaprojektowane. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż oferuje swoim właścicielom i gościom niezapominane widoki na Morze Egejskie oraz góry. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży doskonale nadaje się również do organizacji imprez okolicznościowych: wesela, warsztaty jogi, rodzinne wydarzenia. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży zbudowana i odnowiona przez obecnych właścicieli na bardzo wysokim poziomie, zachowując jednocześnie autentyczny grecki charakter. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją w jednej z przepięknych, górskich miejscowości zaledwie 1 km od morza. Okolica uchodzi za cichą i spokojną. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży znajduje się w egzotycznym ogrodzie z dużymi palmami, drzewami cytrynowymi i pomarańczowymi, lawendą, bugenwillą, jaśminem, kaktusami, ziołami i wieloma innymi roślinami. Dodatkowo rustykalny gaj oliwny dostarcza rocznie około 100 litrów ekologicznej, extra virgin oliwy z oliwek.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży wyposażona w klimatyzację. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji (energia słoneczna do podgrzewania wody). Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-245)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl

Translate »