Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Kalisz

nowoczesna bryła nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Kalisz

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia nowym nabywcom dochodową pracę w komfortowych warunkach. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej biznesowo okolicy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż liczy 4 kondygnacje. W poczet zalet tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży warto jeszcze dopisać imponującą powierzchnię 1 763 m2, atrakcyjną cenę 1 180 000 zł, a także pochodzenie z rynku wtórnego. Działka liczy 3 793 m2. W tym miejscu należy dodać, że cena za metr kwadratowy wynosi tu 669 zł/m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana najbardziej majętnym biznesmenom, dla których priorytetem zawodowym jest jak najszybszy rozwój własnej firmy.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana pod działalność biurową, call-center, mieszkaniową lub usługową. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją blisko parku miejskiego. Nieopodal punkty usługowe, sąd, dworzec kolejowy, dworzec autobusowy, dyskont, sklepy, DK nr 25. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego nieruchomość komercyjna do sprzedaży znajduje się na terenie zabudowy śródmiejskiej. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży składa się z kilku zabudowań:
4-KONDYGNACYJNEGO BUDYNKU BIUROWEGO o powierzchni 1 722,16 m2:
PIWNICA:
– powierzchnie magazynowe;
– powierzchnie techniczne;
PARTER:
– pomieszczenia biurowe;
– pomieszczenia techniczne;
– agregatownia;
PIĘTRA:
– pomieszczenia biurowe w układzie gabinetowym;
BUDYNKU PORTIERNI o powierzchni 40,68 m2;
WIATY;
MASZTU.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży wyposażona w następujące instalacje:
– elektryczną;
– kanalizacyjną;
– wodociągową.
Dużą zaletą oferowanej na sprzedaż nieruchomości inwestycyjnej jest utwardzony plac z licznymi miejscami parkingowymi.

Warunkiem sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej jest ustanowienie ograniczonego prawa rzeczowego dla infrastruktury teletechnicznej dotyczącego:
– 474,66 m2 powierzchni w budynku na zasadzie użytkowania;
– 53,5 m2 powierzchni w budynku na zasadzie służebności przesyłu;
– 703 m2 powierzchni na dachu na zasadzie użytkowania;
– 15,5 m2 powierzchni na elewacji na zasadzie użytkowania;
– 161,58 m2 powierzchni w gruncie na zasadzie służebności przesyłu.
Istnieje możliwość wypracowania wspólnie z inwestorem projektu optymalizacji powierzchni zajmowanej przez infrastrukturę telekomunikacyjną. W ramach rozwiązania urządzenia (wszystkie lub część) mogą zostać przeniesione na dedykowaną powierzchnię.

Informacje dotyczące nieruchomości komercyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3987)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

Translate »