Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Katowice (okolice)

imponująca architektura w nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Katowice (okolice)

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia nowym nabywcom dochodową pracę w komfortowych warunkach. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej biznesowo okolicy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż liczy 4 kondygnacje. W poczet zalet tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży warto jeszcze dopisać imponującą powierzchnię 804 m2, atrakcyjną cenę 1 790 000 zł, a także pochodzenie z rynku wtórnego. Działka liczy 3310 m2. W tym miejscu należy dodać, że cena za metr kwadratowy wynosi tu 2 226 zł/m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana najbardziej majętnym biznesmenom, dla których priorytetem zawodowym jest jak najszybszy rozwój własnej firmy.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż to dochodowy i atrakcyjny budynek usługowo-mieszkalny idealny pod inwestycję. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży składa się z:
2-KONDYGNACYJNEJ RESTAURACJI ZAPROJEKTOWANEJ W STYLU KRAKOWSKICH LOKALI:
PIWNICA:
– 3 sale restauracyjne;
– bufet;
– kuchnia;
– zaplecze kuchenne;
– wc;
– zmywalnia;
– magazyny do przechowywania żywności;
PARTER:
– 2 sale konferencyjno-bankietowe;
– kuchnia;
– wc;
– szatnia;
– bufet;
– magazyn;
– zmywalnia;
– magazyny do przechowywania żywności
BUDYNKU GOSPODARCZEGO:
PIWNICA:
– 3 sale konsumpcyjne;
– 2 wc;
– wc dla personelu;
– kuchnia;
– bufet;
– magazyn;
– zmywak;
PARTER:
– 2 sale konferencyjno-bankietowe;
– 2 toalety;
– szatnia dla gości;
– bufet;
– zaplecze kuchenne;
– zmywalnia;
– magazyn;
PIĘTRO:
– mieszkanie;
PODDASZE:
– mieszkanie;
2-KONDYGNACYJNEGO BUDYNKU BIUROWEGO;
6 GARAŻY;
OGRÓDKA PIWNEGO.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż adresowana do majętnych biznesmenów, którzy marzą o własnej restauracji lub innej działalności typu elitarne, prywatne przedszkole, prestiżowa szkoła językowa, luksusowe gabinety lekarskie etc. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją w pobliżu centrum miasta z łatwym dostępem do autostrad: A1 i A4 oraz drogi ekspresowej DK81 (Katowice – Wisła). Po sąsiedzku: dworzec kolejowy, przedszkole, sklep, paczkomat. Dominuje tu elitarna zabudowa jednorodzinna. Nieopodal las. Dla zmotoryzowanych przygotowano miejsca parkingowe. W poczet zalet tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży koniecznie należy dodać starannie zaprojektowany i zagospodarowany ogród z wieloletnim drzewostanem. W ogrodzie znajduje się altana z aneksem kuchennym i mediami.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży nie jest wpisana do rejestru zabytków. Klienci WGN objęci są programem lojalnościowym firmy Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów i materiałów do przeprowadzenia prac modernizacyjnych lub remontu nowo nabytej nieruchomości. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tej nieruchomości inwestycyjnej. Kupując tę nieruchomość komercyjną z pomocą WGN, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. WGN zapewnia pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Skontaktuj się z nami drogą mejlową. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (064-75)

Kontakt:
e-mail: klaudia@wgn.pl

Translate »