Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Kędzierzyn-Koźle

zabytkowy charakter nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Kędzierzyn-Koźle

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w Kędzierzynie-Koźlu (opolskie). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zachwyca atrakcyjną ceną za metr kwadratowy (624 zł/m2). Dużą zaletą nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży jest zagospodarowana działka o pow. 5427 m2, a także ciekawa cena 2 855 000 zł. Powierzchnia oferowanej do sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej to 4572 m2. Rynek wtórny. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż składa się z 3 kondygnacji. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży gwarantuje właścicielom oraz ich pracownikom komfort oraz bezpieczeństwo. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana najlepszym biznesmenom, w których sercu leży zapewnienie swojej firmie najbardziej korzystnych warunków rozwoju.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży to dochodowy kompleks obiektów usługowo-biurowych:
– budynek A biurowo-techniczny o powierzchni 2 280,40 m2;
– budynek B gospodarczy o powierzchni 1 336,00 m2;
– budynek C gospodarczy o powierzchni 232,81 m2;
– budynek D garaże o powierzchni 121,10 m2;
– budynek E gospodarczy o powierzchni 427,60 m2;
– 5 placów parkingowych.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż poszczycić się może prestiżową lokalizacją wśród staromiejskiej zabudowy, w centrum, w pobliżu Rynku. Wokół liczne punkty usługowo-handlowe i administracyjne. Najbliższe otoczenie to kamienice mieszkalne z lokalami użytkowymi, sklepy, urzędy, banki i restauracje. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży doskonale nadaje się pod działalność:
– mieszkaniową;
– biurową;
– usługową;
– magazynową;
– akademik.
Do długiej listy zalet tej nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż koniecznie należy dodać dużą działkę. Według estymacji sprzedającego możliwy jest wzrost powierzchni użytkowej o nawet ok. 7 700 m2 po wyburzeniu istniejących zabudowań. Sprzedający zastrzega jednak, że wskazane w niniejszej ofercie dane określające jej potencjał inwestycyjny, w szczególności w zakresie podanych wartości PUM/PUU, stanowią estymację sprzedającego i mogą różnić się od wartości rzeczywistych. Z uwagi na to dane te nie stanowią wiążącego elementu oferty.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży zlokalizowana jest na obszarze, który jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczony symbolem MWU-1 – tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usług nieuciążliwych o szczególnej koncentracji usług użyteczności publicznej. Warunkiem sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej jest ustanowienie odpłatnych ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości:
– 491,07 m2 powierzchni w budynku na zasadzie użytkowania;
– 343,21 m2 powierzchni w gruncie na zasadzie służebności przesyłu;
– 2,7 m2 powierzchni na gruncie na zasadzie służebności przesyłu;
– 17 m2 powierzchni na dachu na zasadzie użytkowania;
– 33,42 m2 powierzchni na elewacji na zasadzie użytkowania.

Zapraszamy na prezentację tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ok. 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-10022)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl

Translate »