Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Kielce (okolice)

zatopiona w zieleni bryła nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Kielce (okolice)

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w okolicach Kielc (świętokrzyskie). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia nowym nabywcom dochodową pracę w komfortowych warunkach. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej biznesowo okolicy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż liczy 5 kondygnacji. W poczet zalet tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży warto jeszcze dopisać imponującą powierzchnię 2 796 m2, atrakcyjną cenę 1 090 000 zł, a także pochodzenie z rynku wtórnego. Działka liczy 5 799 m2. W tym miejscu należy dodać, że cena za metr kwadratowy wynosi tu 390 zł/m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana najbardziej majętnym biznesmenom, dla których priorytetem zawodowym jest jak najszybszy rozwój własnej firmy.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży stanowiąca atrakcyjny biznesowo obiekt biurowo-usługowy. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, ale zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego usytuowana jest na terenie z przeznaczaniem pod funkcję handlową i usługową. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży obejmuje szereg zabudowań:
– 4-kondygnacyjny budynek biurowo-techniczny o powierzchni 2641,67 m2;
– 1-kondygnacyjny budynek warsztatowo-garażowy o powierzchni 121,94 m2;
– budynki garażowe o łącznej powierzchni 32,37 m2.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży zachwyca fantastyczną lokalizacją. W pobliżu znajdziemy duży dyskont spożywczy, dworzec autobusowy, stację kolejową. Warunkiem sprzedaży nieruchomości komercyjnej jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości:
– 780,11 m2 powierzchni w budynku biurowym i magazynowym na zasadzie użytkowania;
– 295,42 m2 powierzchni gruntu na zasadzie służebności przesyłu.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości komercyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3991)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

Translate »