Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Kraków (okolice)

ogromna powierzchnia nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Kraków (okolice)

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży w okolicach Krakowa (małopolskie). Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy komfort pracy. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży o jednej kondygnacji w biznesowej okolicy. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert ogromną powierzchnią 2 250 m2. Działka – 5 503 m2. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży nieruchomości komercyjnej jest jej cena za metr kwadratowy wynosząca 1 991 zł/m2 oraz pochodzenie z rynku wtórnego. Cena za całość wynosi 4 300 000 zł (netto). Na koniec warto dodać, że oferowana na sprzedaż Nieruchomość inwestycyjna gwarantuje właścicielom prestiż i nieskrępowane warunki do rozwijania własnego biznesu.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży stanowiąca dochodową halę magazynową w rewelacyjnej lokalizacji (blisko autostrady A4). W otoczeniu zabudowa produkcyjno-usługowo-magazynowa. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży poszczycić się może rentownością a poziomie ponad 7% netto. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży jest obecnie wynajmowana firmie zajmującej się logistyką oraz importem (do 2033 roku). Dodatkowo wynajmowany jest plac w cenie 1 850 zł netto miesięcznie.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży przeszła kapitalny remont. Osoby dojeżdżające do pracy samochodem na pewno ucieszy parking. Jest tu także olbrzymi plac manewrowy dla samochodów ciężarowych/dostawczych. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży o dużym potencjale rozwojowym (rozbudowa hali). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży posiada 2 rampy oraz 4 bramy rozładunkowo-załadunkowe (w tym dwie automatyczne). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż posiada następujące uzbrojenie:
– woda;
– kanalizacja;
– energia elektryczna;
– gaz;
– instalacja odgromowa;
– instalacja teletechniczna;
– instalacja przeciwpożarowa;
– instalacja alarmowa;
– instalacja monitoring;
– internet.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży nie jest objęta obowiązującym MPZP, ale zgodnie ze studium nieruchomość komercyjna na sprzedaż położona jest na terenach przemysłu, baz, składów, magazynów i innych obiektów do adaptacji. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń:
na PARTERZE:
– dział handlowy/ekspozycja;
– kasa;
– korytarz;
– 2 pomieszczenia biurowe;
– pomieszczenie administracyjne;
– 4 wc;
– zaplecze socjalne;
– natrysk;
– szatnia;
– pomieszczenie magazynowe.

Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. Informacje dotyczące nieruchomości komercyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-3725)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl

Translate »