Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Opole (okolice)

frontowa elewacja nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Opole (okolice)

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży w okolicach Opola (opolskie). Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy komfort pracy. Rok oddania obiektu do użytku to 1980. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert ogromną powierzchnią 2 175 m2. Działka – 19 044 m2. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży nieruchomości komercyjnej jest jej cena za metr kwadratowy wynosząca 1 471 zł/m2 oraz pochodzenie z rynku wtórnego. Cena za całość wynosi 3 200 000 zł. Na koniec warto dodać, że oferowana na sprzedaż Nieruchomość inwestycyjna gwarantuje właścicielom prestiż i nieskrępowane warunki do rozwijania własnego biznesu. Cena zwolniona z VAT – kupujący płaci 2% PCC. Do ceny netto należy doliczyć stawkę VAT w wysokości 23%.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana pod działalność magazynowo-produkcyjną (hale). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży tworzy zespół budynków składający się z:
– hali o powierzchni 1 175 m2;
– hali o powierzchni 1 000 m2;
– łącznika;
– pomieszczeń socjalnych;
– pomieszczeń myjni.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zachwyca fantastyczną lokalizacją w pobliżu autostrady A4 i głównej drogi relacji Wrocław – Opole. Cena nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży wciąż podlega negocjacjom. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży posiada dostęp do pełnej infrastruktury.
Media:
– woda;
– kanalizacja;
– gaz (w odległości 50 m);
– ogrzewanie elektryczne.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż może zostać przeznaczone pod każdy typ działalności. Dodatkowym atutem oferowanej do sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej jest własna stacja transformatorowa + utwardzane drogi dojazdowe w obrębie działki. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży obecnie w większości wynajęta. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości komercyjnej. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości komercyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-564)

Kontakt:
e-mail: wroclaw@wgn.pl

Translate »