Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

nowoczesna bryła nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia nowym nabywcom dochodową pracę w komfortowych warunkach. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej biznesowo okolicy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zaaranżowana na 1 kondygnacji. W poczet zalet tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży warto jeszcze dopisać imponującą powierzchnię 600 m2, atrakcyjną cenę 1 250 000 zł, a także pochodzenie z rynku wtórnego. Działka liczy 1 103 m2. W tym miejscu należy dodać, że cena za metr kwadratowy wynosi tu 2 083 zł/m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana najbardziej majętnym biznesmenom, dla których priorytetem zawodowym jest jak najszybszy rozwój własnej firmy.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż dedykowana pod usługi handlowo-usługowe (pawilon). Nieruchomość komercyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert atrakcyjną lokalizacją bezpośrednio przy głównej drodze nr 91 Piotrków Trybunalski – Częstochowa. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży otoczona jest ścisłą i zadbaną zabudową jednorodzinną. Okolica bezpieczna, spokojne sąsiedztwo.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż poszczycić się może ogromnym potencjałem, gdyż doskonale nadaje się pod:
– przychodnię lekarską;
– drogerię;
– handel połączony z drobnymi usługami.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń:
– część handlowo-wystawowa;
– pomieszczenia socjalne;
– pomieszczenia biurowe;
– pomieszczenia magazynowe;
– komunikacja;
– wc.
Osoby dojeżdżające do pracy samochodem docenią na pewno liczne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży zapewnia wszystkim nie tylko wysoki komfort i kulturę pracy, ale również poczucie bezpieczeństwa, nad czym czuwa monitoring / alarm. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż wyposażona w następujące instalacje:
– wodociągową;
– kanalizacyjną;
– sanitarną;
– centralnego ogrzewania;
– przepływowe ogrzewacze wody;
– elektryczną.

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości komercyjnej. Gwarancja bezpiecznej transakcji. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt mailowy. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży godna polecenia ze względu na cenę i lokalizację. Przy transakcji zakupu nieruchomości komercyjnej zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące nieruchomości komercyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-1308)

Kontakt:
e-mail: d.wlodara@wgn.pl

Translate »