Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

fantastyczna bryła nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zachwyca atrakcyjną ceną za metr kwadratowy (13 807 zł/m2). Dużą zaletą nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 535 m2, a także ciekawa cena 7 000 000 zł. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż oddana do użytku w 1952 roku. Powierzchnia oferowanej do sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej to 507 m2. Rynek wtórny. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż składa się z 3 kondygnacji. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży gwarantuje właścicielom oraz ich pracownikom komfort oraz bezpieczeństwo. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana najlepszym biznesmenom, w których sercu leży zapewnienie swojej firmie najbardziej korzystnych warunków rozwoju.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży stanowiąca atrakcyjny biznesowo i doskonale prosperujący obiekt hotelowo-restauracyjny. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż imponuje prestiżową lokalizacją przy jednej z głównych ulic w sercu miasta, w sąsiedztwie rozległych terenów usługowo-handlowo-przemysłowych. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z innymi miejscowościami oraz drogami wojewódzkimi i krajowymi: DK nr 12, DW nr 726. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zachwyca ogromną i zagospodarowaną działką. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży całościowo podpiwniczona.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży wyposażona w następujące sieci:
– elektryczną;
– wodną;
– kanalizacją;
– ciepłej wody;
– centralnego ogrzewania;
– telefoniczną;
– odgromową.
Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż składa się z następujących zabudowań:
– 3-kondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 507 m2;
– poprzemysłowy budynek techniczny;
– parking dla samochodów osobowych;
– teren przeznaczony pod parking dla samochodów ciężarowych powyżej 3.5 tony.

W razie wszelkich pytań dotyczących nieruchomości komercyjnej na sprzedaż pozostajemy do dyspozycji. Przy transakcji zakupu nieruchomości inwestycyjnej zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości komercyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (054-9)

Kontakt:
e-mail: e.nowaczyk@wgn.pl

Translate »