Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

okazała bryła nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy komfort pracy. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży o 3 kondygnacjach w biznesowej okolicy. Rok oddania obiektu do użytku to 1910. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert ogromną powierzchnią 736 m2. Działka – 1 273 m2. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży nieruchomości komercyjnej jest jej cena za metr kwadratowy wynosząca 3 261zł/m2 oraz pochodzenie z rynku wtórnego. Cena za całość wynosi 2 400 000 zł. Na koniec warto dodać, że oferowana na sprzedaż Nieruchomość inwestycyjna gwarantuje właścicielom prestiż i nieskrępowane warunki do rozwijania własnego biznesu.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż stanowiąca dochodowy hotel z klimatyzowaną restauracją. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży zachwyca fantastyczną lokalizacją z dogodnym dostępem do autostrady A4. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż wpisana jest do rejestru zabytków. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży poszczycić się może bogatą historią, gdyż funkcjonowała jeszcze przed wojną. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż doskonale nadaje się na kontynuację działalności hotelowej, ale również pod prywatną, prestiżową klinikę medyczną. Na zmotoryzowanych czeka duży, ogrodzony parking.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży składa się z:
– 12 w pełni wyposażonych pokoi;
– sali restauracyjnej;
– kuchni z pełnym wyposażeniem;
– recepcji;
– baru;
– strychu użytkowego z potencjałem do adaptacji na dodatkowe pomieszczenia użytkowe;
– pralni;
– pomieszczeń socjalnych dla pracowników;
– kamiennej piwnicy.

Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż podłączona do wszystkich niezbędnych mediów, w tym:
– prądu;
– gazu;
– kanalizacji;
– wody.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży to wyjątkowa okazja dla przedsiębiorców lub inwestorów poszukujących obiektu o potencjale i klasie. Zapraszamy do kontaktu mejlowego w celu uzyskania dodatkowych informacji. To niepowtarzalna okazja, która nie powinna umknąć. Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na darmową prezentację. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u Nas lokali. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości komercyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-178)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl

Translate »