Nieruchomość komercyjna na sprzedaż województwo podlaskie

przykładowe wnętrze nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w województwie podlaskim. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia nowym nabywcom dochodową pracę w komfortowych warunkach. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej biznesowo okolicy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż liczy 1 kondygnację i została oddana do użytku w 2024 roku. W poczet zalet tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży warto jeszcze dopisać imponującą powierzchnię 2237 m2, atrakcyjną cenę 2 300 000 zł, a także pochodzenie z rynku wtórnego. Działka liczy 8000 m2. W tym miejscu należy dodać, że cena za metr kwadratowy wynosi tu 1 028 zł/m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana najbardziej majętnym biznesmenom, dla których priorytetem zawodowym jest jak najszybszy rozwój własnej firmy.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży to obiekt (2 budynki) pod zabudowę handlową przy jednej z głównych ulic w centrum miejscowości i blisko osiedla mieszkaniowego. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż poszczycić się może dobrą ekspozycją oraz sąsiedztwem nowoczesnej zabudowy. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wraz z pozwoleniem na budowę dyskontu jednej z wiodących marek. Dodatkowo dokumentacja projektowa i umowa najmu.

Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Nadto posiadamy w portfelu kilkadziesiąt nieruchomości komercyjnych na sprzedaż o różnych powierzchniach na terenie całej Polski w cenach od 3 500 000 do 49 000 000 zł. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (083-12)

Kontakt:
e-mail: komercjainowroclaw@wgn.pl

Translate »