Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Wrocław (okolice)

frontowa elewacja nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Wrocław (okolice)

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia nowym nabywcom dochodową pracę w komfortowych warunkach. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej biznesowo okolicy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż liczy 4 kondygnacje. W poczet zalet tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży warto jeszcze dopisać imponującą powierzchnię 2027 m2, atrakcyjną cenę 730 000 zł, a także pochodzenie z rynku wtórnego. Działka liczy 2 739 m2. W tym miejscu należy dodać, że cena za metr kwadratowy wynosi tu 360 zł/m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana najbardziej majętnym biznesmenom, dla których priorytetem zawodowym jest jak najszybszy rozwój własnej firmy.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży to atrakcyjny budynek usługowy z magazynem, agregatownią i dużym parkingiem na 40 aut. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży poszczycić się może prestiżową lokalizacją przy samym Rynku. Na wyciągnięcie ręki Ratusz, Urząd Miasta, dworzec autobusowy, dworzec kolejowy, basen sportowy, sklepy, punkty usługowe, rozległe tereny zielone (ogródki działkowe). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży obecnie wykorzystywana jest na cele biurowe, ale znakomicie posłuży również pod np. data center. Pomieszczenia w całym budynku zaaranżowane zostały w układzie gabinetowym z głównym ciągiem komunikacyjnym pośrodku. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż o konstrukcji ramowej, co pozwala na wyburzanie ścian działowych i dowolną aranżację powierzchni. Do obiektu prowadzą 2 wejścia, a komunikację wewnątrz zapewniają 2 klatki schodowe.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego znajduje się na terenie oznaczonym jako U – tereny usług. Warunkiem sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej jest ustanowienie bezterminowych ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości:
– użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 455,83 m2;
– nieodpłatnej służebności przesyłu sieci teletechnicznych biegnących w gruncie.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być traktowane jako oświadczenia lub zapewnienia co do jakichkolwiek okoliczności. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości inwestycyjnej. Przy transakcji zakupu oferowanej nieruchomości inwestycyjnej zapewniamy obsługę notarialną. Kupujący nieruchomość inwestycyjną nie płaci podatku od czynności cywilno-prawnych (transakcja VAT). Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3395)

Kontakt:
e-mail: w.gadek@wgn.pl

Translate »