Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Zielona Góra

widok z lotu ptaka na nieruchomość inwestycyjną do sprzedaży Zielona Góra

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w Zielonej Górze (lubuskie). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zachwyca atrakcyjną ceną za metr kwadratowy (5 730 zł/m2). Dużą zaletą nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży jest zagospodarowana działka o pow. 4242 m2, a także ciekawa cena 8 200 000 zł. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż oddana do użytku w 2000 roku. Powierzchnia oferowanej do sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej to 1431 m2. Rynek wtórny. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż składa się z 3 kondygnacji. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży gwarantuje właścicielom oraz ich pracownikom komfort oraz bezpieczeństwo. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż dedykowana najlepszym biznesmenom, w których sercu leży zapewnienie swojej firmie najbardziej korzystnych warunków rozwoju.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż to dochodowa i działająca od 30 lat piekarnia wraz z infrastrukturą biurową. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wraz z bazą ponad 90 odbiorców + kontaktami do dostawców + niezbędnym do produkcji osprzętem. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży składa się z następujących budynków:
3-KONDYGNACYJNY BUDYNEK:
– biura;
– szatnie;
– sanitariaty dla pracowników;
– przestrzenie produkcyjne pieczywa;
– cukiernia;
HALA;
UTWARDZONY TEREN o powierzchni: 0,4242 ha z bramą wjazdową.
Grunt pod budynkami oznaczony został jako teren przemysłowy Ba. Nad bezpieczeństwem wszystkich osób, towarów i maszyn czuwa monitoring + ochrona.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży wyposażona w niezbędną infrastrukturę techniczną (szybki internet, sieć telefoniczna). Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż posiada aktualne przeglądy:
– BHP;
– przeciwpożarowe;
– elektryczne;
– książki obiektów budowlanych.
Nieruchomość komercyjna do sprzedaży wyposażona jest w następujące sieci:
– gaz;
– prąd;
– siła;
– kanalizacja.

Zapraszam do kontaktu mejlowego i na prezentację tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności/bezpieczeństwa i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Podczas prezentacji nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze przed oględzinami nieruchomości inwestycyjnej. Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. WGN umożliwia bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3676)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl

Translate »