Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

inne ujęcie oferowanej do sprzedaży nieruchomości komercyjnej Zielona Góra (okolice)

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy komfort pracy. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży o 3 kondygnacjach w biznesowej okolicy. Rok oddania obiektu do użytku to 1939. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert ogromną powierzchnią 2546 m2. Działka – 8500 m2. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej jest jej cena za metr kwadratowy wynosząca 1 512 zł/m2 oraz pochodzenie z rynku wtórnego. Cena za całość wynosi 3 850 000 zł. Na koniec warto dodać, że oferowana na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna gwarantuje właścicielom prestiż i nieskrępowane warunki do rozwijania własnego biznesu.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży stanowiąca doskonały na przekształcenie w hotel (hostel) obiekt dla pracowników pobliskich stref przemysłowych. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż gotowa pomieścić aż 400 osób. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży nadaje się również pod inne działalności:
– obiekty użytkowe;
– obiekty biurowe;
– obiekty przemysłowe;
– obiekty handlowe;
– obiekty usługowe.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży poszczycić się może znakomitą lokalizacją. Zapraszam do kontaktu i na prezentację tej nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż. Serdecznie polecamy. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości inwestycyjnej. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-2184)

Kontakt:
e-mail: r.gaszyna@wgn.pl

Translate »