Nieruchomość komercyjna na wynajem Gorzów Wielkopolski

ogromna powierzchnia nieruchomości inwestycyjnej do wynajęcia Gorzów Wielkopolski

Nieruchomość inwestycyjna do wynajęcia w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Najwyższy standard warunków do pracy, imponująca lokalizacja oraz przyjazne środowisko do prowadzenia dochodowego biznesu to najmocniejsze atuty oferowanej do wynajmu nieruchomości inwestycyjnej. Nieruchomość inwestycyjna na wynajem pochodzi z rynku wtórnego. Nieruchomość komercyjna do wynajęcia dedykowana biznesmenom z najgrubszym portfelem, którzy sfokusowani są na rozwoju własnej firmy i zapewnieniu jej korzystnych warunków do rozwoju. Nieruchomość inwestycyjna do wynajmu posadowiona została na ogromnej działce 2 467 m2. Cena za metr kwadratowy wynosi 14 000 zł/m-c. Długą listę zalet oferowanej do wynajęcia nieruchomości inwestycyjnej zamyka duży metraż 757 m2 oraz atrakcyjna cena za metr kwadratowy 14 000 zł/mkw/m-c.

Nieruchomość inwestycyjna do wynajęcia tylko za pośrednictwem agentów WGN. Nieruchomość komercyjna do wynajmu będąca halą magazynowo-usługową z możliwością prowadzenia różnych typów działalności. Nieruchomość inwestycyjna na wynajem imponuje doskonałą lokalizacją na przemysłowych terenach. Lokalizacja sprzyja prowadzenie wielu działalności, na co wpływ ma bliska odległość i łatwy dojazd do trasy S3 (4 km). Nieruchomość komercyjna do wynajęcia obecnie produkuje klinkier holenderski (istnieje możliwość kontynuacji produkcji). W poczet zalet tej nieruchomości inwestycyjnej do wynajęcia dodać należy:
– zagospodarowana, dużą działkę;
– utwardzony teren;
– bezpośredni wjazd do hali;
– parking na około 15 aut.

Nieruchomość komercyjna do wynajmu składa się z następujących części:
– hala podzielona na dwie części;
– część biurowa;
– część ekspozycyjna;
– biuro;
– część sanitarna;
– łazienka z wc.

Nieruchomość inwestycyjna na wynajem posiada pełny dostęp do mediów i instalacji:
– woda;
– prąd;
– siła.

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia w dodatkowej opcji zakupu wraz z wyprodukowanym towarem. Podczas prezentacji nieruchomości inwestycyjnej niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku nie wynajęcia nieruchomości inwestycyjnej) przed jej oględzinami. Wraz z właścicielami nieruchomości inwestycyjnej do wynajmu zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty.

WGN umożliwia bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC. Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3675)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl

Translate »