Nieruchomości inwestycyjne. Łódź: Zenit przyspiesza

Osiedle Zenit na wschodzie aglomeracji powstaje według strategii zrównoważonego rozwoju Miasta Łodzi.

Komfortowe mieszkania, pakiet technologii umożliwiającej bezdotykowe korzystanie z części wspólnych i wszechobecna zieleń na zewnątrz to rewolucyjna zmiana na terenie zajmowanym latami przez jedną z sieci handlowych. Archicom uruchamia w puli sprzedażowej kolejny etap miastotwórczej inwestycji. Tym razem na nabywców czeka 159 mieszkań.

Powstaną one w budynku o charakterze zabudowy kaskadowej posiadającym od czterech do ośmiu pięter i dwa parterowe przejścia bramowe. Każdy z lokali o powierzchniach od 27 do 83 mkw. będzie wyposażony w balkon, taras, loggię lub przydomowy ogródek wydzielony żywopłotem.

Do tej pory Archicom oddał do użytku budynek z pierwszego etapu, w którym powstało 168 mieszkań. Aktualnie po sąsiedzku trwa budowa kolejnych dwóch obiektów. Zabudowa z pierwszej i drugiej fazy stworzy okazałe zielone podwórko z alejkami, przestrzenią do rekreacji i odpoczynku, szklarnią umożliwiającą nasadzenia kwiatów, warzyw lub ozdobnej roślinności oraz grządkami uprawnymi. Ponadto na terenie Zenitu przewidziano Paczkomat InPost, zbiornik retencyjny magazynujący wodę deszczową do nawadniania terenów zielonych i instalacje fotowoltaiczne zasilające m.in. wentylację oraz oświetlenie.

fot. materiały prasowe

Translate »