Nova Pro – nowość w ofercie Koło

Najnowsza seria ceramiki i mebli NOVA PRO marki KOŁO zastępuje znane od wielu lat serie ceramiki Nova i Nova Top. Seria Nova Pro to 115 produktów w 5 liniach funkcjonalno-wzorniczych, dopasowanych do wnętrz rożnego typu i przeznaczenia. Mogą być wykorzystane do zaaranżowania łazienek znajdujących się zarówno w mieszkaniach, domach jednorodzinnych oraz w obiektach użyteczności publicznej. Dotyczy to także pomieszczeń sanitarnych o szczególnych wymaganiach funkcjonalno-higienicznych m.in. w szpitalach, domach opieki czy przedszkolach.

Nova Pro Pico stworzona jest do niewielkiej łazienki. Tutaj będą pasowały najmniejsze umywalki (szer. 36, 45 cm), które w połączeniu z WC wiszącą o długości tylko 48 cm, pomogą zachować maksymalną funkcjonalność łazienki.

nova-pro-bez-barier-1Nova Pro Bez Barier odpowiada na potrzeby osób starszych i niepełnosprawnych. Poza produktami o ergonomicznych kształtach i wymiarach podnoszących swobodę ich użytkowania przez osoby o ograniczonej zdolności ruchowej, w linii tej dostępne są również specjalne siedzisko i antybakteryjna deska sedesowa.

Nova Pro Junior, która powstała z myślą o najmłodszych, znakomicie sprawdza się np. w przedszkolach. Niska miska ustępowa stojąca, stelaż podtynkowy Junior z dedykowanym dla dzieci przyciskiem spłukującym, kolorowa deska oraz niewielkie umywalki tworzą przyjazną przestrzeń i pozwalają znacznie łatwiej wejść w „niemal dorosłe” lata.

nova-pro-goscinna-1 Możliwość wygodnego przechowywania kosmetyków, akcesoriów toaletowych uprzyjemnia korzystanie z łazienki. Ułatwiają to pojemne, dobrze zorganizowane wnętrza szafek podumywalkowych, bocznych i np. wiszących nad umywalką. Dzięki gotowym rozwiązaniom, takim jak moduły do zabudowy stelaża czy panele do umywalki możliwe jest ograniczenie ciężkich robót budowlanych i ilości płytek w łazience do minimum. Meble wykonane są z płyty w kolorze biały połysk i szary jesion.

Sanitec KOŁO jest znanym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

(fot. KOŁO, materiały prasowe)

Translate »