Nowe profile tarasowo-balkonowe

Producent chemii budowlanej, firma Sopro Polska, wprowadza do swojej oferty nowy kolor okapników i profili tarasowo-balkonowych. Aluminiowe, pokryte powłoką poliestrową systemy profili i okapników balkonowo-tarasowych Sopro służą do wykonywania estetycznych wykończeń na balkonach, tarasach i loggiach z posadzkami ceramicznymi i kamiennymi. Produkty te zostały zaprojektowane z myślą o montażu na krawędziach balkonów i tarasów, a ich głównych zadaniem jest efektywne odprowadzanie wody poza obręb budowli.

sopro-balkon-przekroj

Firma Sopro oferuje swoim klientom 4 systemy do obróbki i wykończenia czoła tarasów. Są to: okapniki tarasowo-balkonowe Sopro OB 265, okapniki tarasowo-balkonowe proste Sopro OBP 278 (nowość w ofercie producenta), profile tarasowo-balkonowe Sopro PT 266 z możliwością mocowania systemów rynnowych firm Gamrat i Marley oraz profile tarasowe wysokie Sopro PTW 267, przystosowane do systemu drenażowego. Każdy z elementów powyższych systemów jest odporny na korozję, zasolenie, zarysowania i uderzenia, a także na duże wahania temperatury, działanie światła i zmienne warunki atmosferyczne.

Do tej pory okapniki i profile balkonowo-tarasowe Sopro występowały w dwóch najpopularniejszych kolorach: szarym oraz ciemno-brązowym. Obecnie producent poszerzył swoją podstawową ofertę o produkty w nowej, grafitowej barwie. Na indywidualne życzenie klienta istnieje ponadto możliwość zamówienia okapników i profili w wybranym kolorze spośród dodatkowych 184 dostępnych w palecie RAL.

Bogata paleta kolorystyczna pozwala stworzyć optyczną harmonię z najróżniejszymi materiałami i elementami konstrukcyjnymi budynku. Odpowiednie ukształtowanie profili i okapników, w połączeniu z innymi produktami tworzącymi system tarasowo-balkonowy firmy Sopro, zapewnia trwałe, szczelne i estetyczne wykończenie każdego tarasu, balkonu czy loggi na długie lata.

fot. materiały prasowe

Translate »