Nowi partnerzy REAS

Z dniem 1 kwietnia br. do grona Partnerów REAS dołączyli Karol Dzięcioł, Katarzyna Kuniewicz i Maximilian Mendel – wieloletni współpracownicy firmy.

– Poszerzenie grona Partnerów jest naturalnym elementem procesu rozwoju REAS. Polski rynek mieszkaniowy zmienia się dynamicznie, pojawiają się nowe segmenty rynku, którymi planujemy się zająć. Uznaliśmy, że jest to dobry moment, by umożliwić Karolowi, Katarzynie i Maximilianowi większą swobodę działań w obszarach, którymi od lat z powodzeniem zarządzają. Nowa funkcja będzie przede wszystkim ugruntowaniem ich dotychczasowej pozycji, jest też wyrazem uznania dla profesjonalizmu i zaangażowania, z jakim nowi Partnerzy od lat współtworzą markę REAS – mówi Kazimierz Kirejczyk, Partner Zarządzający i współzałożyciel REAS.

K.Dzięcioł kadr

Karol Dzięcioł, MRICS, kieruje Zespołem Doradztwa Deweloperskiego i Wycen, specjalizując się w analizach i doradztwie projektowym dla deweloperów mieszkaniowych, wycenach oraz analizach finansowych oraz doradztwie związanym z ustawą deweloperską.

K.Kuniewicz kadrKatarzyna Kuniewicz kieruje Zespołem Badań i Analiz Rynku, odpowiadając za pracę zespołu monitorującego rynek mieszkaniowy oraz opracowującego raporty o rynkach deweloperskich polskich miast.

 

max mendel kadr+Dr Maximilian Mendel kieruje Zespołem Doradztwa Transakcyjnego, koncentrując się zwłaszcza na rozwoju instytucjonalnego rynku najmu mieszkań.