Nowy Świat 2.0 nominowany w plebiscycie „Akupunktura Warszawy”

Biurowiec Nowy Świat 2.0, realizowany przez Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” SA przy Trakcie Królewskim, został wyróżniony nominacją w plebiscycie „Akupunktura Warszawy”, organizowanym przez Jones Lang LaSalle i portal Nowawarszawa.pl. Głosy na nominowane projekty można oddawać do 21 czerwca br.

Nowy Świat 2.0. to nowoczesny biurowiec, który powstaje przy Trakcie Królewskim. Będzie to pięciopiętrowy, przeszklony budynek biurowo-usługowo-handlowym o powierzchni użytkowej 6 146 m kw. Unikalna bryła budynku z charakterystycznym łukiem tworzyć będą przestrzeń, która zostanie zaadaptowana na kameralny miejski plac. Inwestycja realizowana jest przez Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A. Autorem koncepcji architektonicznej biurowca jest pracownia AMC – Andrzej M. Chołdzyński, natomiast generalnym wykonawcą firma Karmar SA.

Budowa biurowca Nowy Świat 2.0 jest jednym z elementów rozbudowy i modernizacji Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat”. Nowy Świat 2.0 wraz z pobliskim Centrum Bankowo – Finansowym „Nowy Świat” i sąsiadującym Centrum Giełdowym stworzą jeden z największych kompleksów biurowych obsługujących instytucje finansowe w Polsce.

fot. materiały prasowe