Nowy zarządca Galerii Dominikańskiej

Grupa Atrium, właściciel Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu, od 1 stycznia 2019 r. jest również zarządcą obiektu. Do tej pory funkcję tę pełniła firma ECE, od której centrum zostało zakupione w 2013 roku. Wprowadzona zmiana pozwoli na dalszą modernizację i podnoszenie jakości Galerii Dominikańskiej zgodnie ze strategią Grupy Atrium.

Galeria Dominikańska to jedno z najbardziej znanych i rozpoznawalnych centrów handlowych Wrocławia, znajdujące się w samym sercu miasta przy Placu Dominikańskim.

– Zgodnie z przyjętą strategią koncentrujemy działania biznesowe na dynamicznie rozwijających się aglomeracjach miejskich oraz na centrach handlowych znajdujących się w obszarach charakteryzujących się potencjałem wzrostu i posiadających dobrze rozwiniętą sieć komunikacji. Takim miejscem zdecydowanie jest Galeria Dominikańska. Przejęcie funkcji zarządczych ułatwi nam planowanie dalszego udoskonalania tego miejsca oraz sprawne wprowadzanie zmian. Szczególną uwagę poświęcamy obiektom zlokalizowanym w śródmieściu. Takie miejsca powinny oddawać atmosferę miasta, jego rytm, budować tożsamość na stylu życia, wartościach i aspiracjach mieszkańców, stawać się ich wizytówką w przestrzeni miejskiej – mówi Anna Dafna, Deputy CEO Atrium w Polsce.

W Galerii Dominikańskiej na ponad 32 tys. m kw. powierzchni znajduje się 107 lokali, siłownia, centrum medyczne, supermarket spożywczy, a także wiele punktów gastronomicznych, z różnorodną całodzienną ofertą menu.

fot. materiały prasowe