Oliva Koncept oddana do użytku

Jedna z ciekawszych inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście, Oliva Koncept, otrzymała właśnie pozwolenie na użytkowanie. Osiedle ulokowane jest w przepełnionej historią i cieszącej się wielką popularnością dzielnicy Gdańska – Oliwie, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

To flagowa trójmiejska realizacja dewelopera Budner Inwestycje, za której projekt odpowiada gdyńskie biuro architektoniczne Arch-Deco.

– Naszym zamysłem było, aby wnętrze mieszkań w Oliva Koncept było miejscem, które działa kojąco, gdzie można się wyciszyć i odpocząć – tłumaczy Anna Trzcińska, jedna z architektek z biura Arch-Deco. – Chcieliśmy, aby przestrzeń ta korespondowała z elegancką, klinkierową elewacją oraz przepełnionymi zielenią widokami z okien, była stylowa, ale stonowana. Fronty fornirowane w kolorze orzecha amerykańskiego, dobór eleganckich lamp i mebli renomowanych firm, naturalny gres w łazience – wszystko to tworzy wnętrze o wysublimowanym, nienachalnym stylu – dodaje Anna Trzcińska.

Na standard inwestycji Oliva Koncept składa się również funkcjonalność i zastosowane w niej rozwiązania ułatwiające życie i podnoszące komfort użytkowania. Każde z mieszkań wyposażone jest w najnowsze rozwiązania z zakresu smart living. Dzięki nim, za pomocą kilku kliknięć w telefonie, można dowolnie sterować wieloma funkcjami mieszkania lub programować regularne polecenia, takie jak automatyczne podniesienie rolet, uruchomienie muzyki czy ekspresu do kawy. System smart living pozwala również m.in. na regulację temperatury w każdym z pomieszczeń, kontrolę pracy urządzeń czy wyłączanie prądu nawet, gdy przebywa się poza mieszkaniem. Można go także dowolnie rozbudowywać, dodając do sieci kolejne elementy.

fot. materiały prasowe