Orso – nowe osiedle w Warszawie

W warszawskim Ursusie powstanie Osiedle Orso – inwestycja Bouygues Immobilier Polska. Prace budowlane rozpoczną się w 2019 roku, a planowany termin oddania budynku do użytku przewidywany jest na początek 2021 roku. – Kameralny charakter Osiedla Orso, utrzymana w nowoczesnym stylu niska zabudowa, szeroki wybór metraży oraz obfitość pobliskiej okolicy w sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi tereny zielone to główne atuty inwestycji, które razem współtworzą przyjazny, rodzinny klimat – powiedział Cezary Grabowski, z Bouygues Immobilier Polska.

W 8 budynkach Osiedla Orso zostaną ulokowane 103 mieszkania, których metraże wynoszą od 38 do 78 m2. Na parterze znajdą się mieszkania z ogródkami, natomiast na pierwszym piętrze – kompaktowe dwupoziomowe mieszkania z balkonami, które pozwalają na oddzielenie części dziennej od sypialnianej.

Kupując mieszkania w Osiedlu Orso, klienci będą mogli skorzystać z Programu Atelier, który pozwala na wykończenie mieszkań pod klucz. To propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w urządzonym i wykończonym mieszkaniu bez dodatkowych formalności związanych z aranżacją wnętrza. Program obejmuje m.in. montaż: podłóg, drzwi, glazury, terakoty, ceramiki, armatury oraz malowanie ścian. Oferowane są trzy warianty wykończenia wnętrz: Tendance, Chic oraz Elegante.

fot. materiały prasowe