Otwarcie Cinema City w Galerii Neptun

Multipleks Cinema City w starogardzkiej Galerii Neptun otwarto 17 lipca br. Kino ma sześć sal, z których będzie mogło korzystać jednocześnie nawet 1000 osób. Cinema City w Galerii Neptun zajmuje powierzchnię ok. 1800 mkw. Widzowie będą mogą oglądać filmy w cyfrowej jakości obrazu w sześciu salach kinowych. W największej z nich przewidziano miejsca dla 287 osób. Jest również kawiarnia oferująca napoje i słone przekąski. Starogardzkie Cinema City jest 33. kinem tej sieci w Polsce. Cinema City należy do grupy Cineworld, drugiego w Europie operatora kinowego.

Galeria Neptun powstała na terenach byłej fabryki obuwia Neptun w centrum Starogardu Gdańskiego. Całkowita powierzchnia galerii wynosi 54 000 m kw., z czego 25 000 m kw. przeznaczone jest pod wynajem. Zasięg inwestycji to około 250 000 osób.

Deweloperem obiektu jest Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp. k. Generalnym wykonawcą jest firma Dekpol Sp. z o.o. Firma Cushman & Wakefield jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu.

fot. materiały prasowe