Parki handlowe STOP.SHOP. z nowymi najemcami

Spółka IMMOFINANZ podpisała umowy najmu dla trzech ze swoich parków handlowych pod parasolową marką STOP.SHOP. w Polsce. Nowy najemca pojawi się już niebawem w najdłużej funkcjonującym w naszym kraju obiekcie tego typu w Legnicy. Ponadto, kolejne umowy zostały podpisane dla STOP.SHOP.-u w Kętrzynie, a także aktualnie realizowanego projektu w Świnoujściu, którego otwarcie planowane jest na wiosnę 2016 roku.

STOP.SHOP. w Legnicy, posiada łączną powierzchnię najmu na poziomie ponad 7.000 m kw. Jest on położony bezpośrednio przy autostradzie A4, w sąsiedztwie hipermarketu Auchan oraz marketu budowlanego Castorama. Najnowszym najemcą tego parku handlowego został Media Markt, który wynają powierzchnię 1800 m kw.
W przypadku parku handlowego w Kętrzynie (łączna powierzchnia najmu – 5.300 m kw.), który został otwarty w drugiej połowie 2014 roku, nowym najemcą została ogólnopolska sieć sklepów dyskontowych Pepco, najemca powierzchni ok. 350 m kw.

Budowa parku handlowego IMMOFINANZ w Świnoujściu oficjalnie wystartowała w czerwcu br. Efektem rozmów negocjacyjnych w zakresie leasingu powierzchni dla tego obiektu, które są równolegle prowadzone, jest podpisana umowa z firmą Martes Sport. Najemca ten na prawie 500 m kw. zaprezentuje swoją ofertę.

Na portfel nieruchomości typu STOP.SHOP. należących do IMMOFINANZ Group aktualnie składają się 53 parki handlowe w 7 krajach. W Polsce do tej pory zostały otwarte parki handlowe STOP.SHOP. w Legnicy, Mławie, Kętrzynie oraz Żarach.

fot. materiały prasowe