Pierwsza inwestycja HB Reavis w Wielkiej Brytanii

Pierwsza inwestycja HB Reavis w Wielkiej Brytanii powstaje w prestiżowej dzielnicy City, w samym sercu Londynu, przy 33 King William Street. Z końcem czerwca rozpoczęła się rozbiórka budynku, który dotychczas stał na działce przejętej przez słowackiego dewelopera. Prace rozbiórkowe prowadzi firma Erith. Realizacja nowoczesnego biurowca klasy A o powierzchni ponad 21000 mkw. zostanie sfinansowana z kapitału własnego HB Reavis.

Prace budowlane rozpoczną się w pierwszej połowie przyszłego roku, a zakończenie inwestycji planowane jest na drugie półrocze 2016r. Spółce HB Reavis doradza agencja CORE. Za wynajem powierzchni biurowej w powstającym budynku odpowiadają konsultanci z Deloitte Real Estate i Knight Frank.

HB Reavis_inwestycja w Londynie_2 (Large)Uwagę zwraca projekt budynku, w tym w pełni przeszklona recepcja o wysokości dwóch kondygnacji i powierzchni co najmniej 370 mkw. Rozwiązania, które zastosowano planując układ biurowca, zapewniają nie tylko doskonały dostęp do światła dziennego, ale również maksymalną efektywność wykorzystania przestrzeni zarówno w przypadku aranżacji typu „open space”, jak i przy podziale na niezależne pokoje. Do dyspozycji najemców biurowca oddany zostanie ogród dachowy o powierzchni ponad 1000 mkw., z którego będzie roztaczał się imponujący widok na wieżowiec The Shard, Tamizę, Katedrę Św. Pawła, Bank of England i London Bridge. Dzięki dogodnej lokalizacji obiektu, w samym centrum Londynu, pracownicy będą mieli możliwość skorzystania z oferty ponad 200 restauracji, barów i hoteli mieszczących się w zasięgu zaledwie kilkuminutowego spaceru.

HB Reavis_inwestycja w Londynie (Large)– Początek prac rozbiórkowych to dla naszego zespołu moment kluczowy. Niecierpliwie czekamy na rozpoczęcie budowy. Realizując ten projekt wykorzystamy nasze dotychczasowe doświadczenie deweloperskie i jesteśmy przekonani, że stworzymy najwyższej jakości przestrzeń biurową w niezwykle popularnej lokalizacji – powiedział Tomaš Jurdák, dyrektor HB Reavis UK.

fot. materiały prasowe

 

Translate »