Pierwsza w Polsce restauracja PAUL w WFC

PAUL, znana na całym świecie francuska sieć piekarni i restauracji, powstanie w Warsaw Financial Center. Organizowany na parterze lokal o powierzchni 370 mkw. będzie pierwszą, flagową restauracją PAUL w Polsce. Umowę najmu podpisano na 10 lat.

PAUL (3)

Sieć PAUL została założona w 1889 roku przez Charlemagne Mayot w Croix niedaleko Lille we Francji. Od 125 lat systematycznie otwiera nowe lokale i obecna jest dziś w 34 krajach. Niekwestionowany sukces PAUL opiera się na różnorodnej ofercie dań śniadaniowych, lunchowych i obiadowych, wzbogaconej o wyroby piekarniczo-cukiernicze, wytrawne i słodkie tarty, świeże kanapki i sałatki przygotowywane z wykorzystaniem lokalnych składników. W ofercie PAUL znajdzie się także szeroki wybór napoi zimnych i gorących oraz starannie wyselekcjonowane alkohole. Otwarcie restauracji zaplanowane jest na II kwartał 2015 roku.

Od końca 2012 roku Warsaw Financial Center jest własnością konsorcjum Allianz Real Estate i Curzon Capital Partners III, funduszu inwestycyjnego zarządzanego przez Tristan Capital Partners.

fot. materiały prasowe