Pogodzić jakość i ekonomię – Luxocynk

Wyprodukowanie praktycznego i efektywnego systemu rynnowego, z odpowiednio wyprofilowanymi narożnikami, szerokością złączek i głębokością rynien wymaga wieloletniego doświadczenia i dopracowanych rozwiązań technologicznych. Galeco STAL to precyzyjny i niezawodny system odprowadzania wody z dachów obiektów mieszkalnych i przemysłowych. Wiedzę i doświadczenie przeniesiono na nowy materiał – stal ocynkowaną. Na rynku pojawił się nowy system rynnowy LUXOCYNK.

Wykorzystanie sprawdzonych rozwiązań z systemu Galeco STAL i wdrożenie ich w ekonomiczny i nowoczesny technologicznie materiał pozwolił na wprowadzenie rozwiązania, które jest kompromisem między ekonomią i trwałością. Stal ocynkowana najwyższej jakości została powleczona organiczną warstwą zabezpieczającą oraz chromem tworząc stałą, solidną i zwartą powłokę, chroniąca stal przed korozją, a sam cynk przed patynowaniem. W ten sposób powstał odporny na czynniki atmosferyczne i zabezpieczony przed korozją materiał, o wysokich parametrach wytrzymałościowych i w zoptymalizowanej cenie.

Nowy system jest dostępny w standardowym rozmiarze 135/100, przeznaczonym do orynnowania domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych i małych obiektów przemysłowych. Oprócz indywidualnych rozwiązań, w ofercie dostępny jest system o wymiarach 150/100 do odprowadzania wody z dużych, płaskich i jednolitych powierzchni obiektów przemysłowych i budynków mieszkalnych o dużej powierzchni dachu oraz system w rozmiarze 150/120. Każdorazowo kształtki i elementy długie systemów są analogiczne do sprawdzonego i docenionego przez użytkowników systemu Galeco STAL. Obydwa systemy składają się z elementów rynnowych i spustowych oraz posiadają uzupełnienie w dziele akcesoriów, obejmujące: osadnik uniwersalny, kolano PE elastyczne, stopkę obejmy do płyty warstwowej, dybel, wspornik do haka doczołowego i klej DEN BRAVEN.  (fot. materiały prasowe)

 

Translate »