Polki z sukcesem w Paryżu

Studio architektury wnętrz MoodWorks Dory Kuć i Kariny Snuszki zdobyło nagrodę w międzynarodowym konkursie DNA Paris Design, w kategorii „workplace”.

DNA Paris Design Award przyznano MoodWorks za nowe biuro Allen&Overy, mieszczące się w Browarach Warszawskich. Realizacja została dostosowana do specyfiki wykonywanej tu pracy. Wymaga ona wyjątkowej koncentracji, a jednocześnie dużej ilości spotkań. Zastosowane rozwiązania wspierają zdrowie i dobre samopoczucie pracowników. A stonowana elegancja wnętrz nie tylko podkreśla estymę zawodu prawniczego. Ma również za zadanie zarówno inspirować pracowników, jak i klientów poprzez dobór unikatowych mebli, dekoracji, dzieł sztuki, czy rozwiązań technologicznych.

To nie pierwsze wyróżnienie MoodWorks w konkursie DNA Paris Design Award. W latach ubiegłych architektki zdobyły już w Paryżu dwa wyróżnienia. Tym samym przyznana właśnie nagroda dołącza do szeregu innych międzynarodowych laurów za wnętrza prywatne i komercyjne, które ma na swoim koncie warszawskie studio.

Dora Kuć i Karina Snuszka ukończyły Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej, studiowały także na Politecnico di Milano (Dora) i Universita di Perugia (Karina), a swoje studio prowadzą od ponad 15 lat. MoodWorks ma jasno zdefiniowany styl. Estetyka, w której projektują, zasadza się na eklektycznym połączeniu wysokiej klasy materiałów i wyposażenia oraz indywidualnym podejściu do każdej realizacji.

DNA Paris Design Awards to międzynarodowy konkurs skierowany do architektów i designerów. Wyróżnia realizacje poprawiające jakość codziennego życie dzięki praktycznemu, pięknemu i innowacyjnemu sposobowi podejścia do projektowania. Nagrody i wyróżnienia przyznawane są w kategoriach takich jak: architektura, projektowanie graficzne, projektowanie produktu, wystrój wnętrz, architektura krajobrazu.

fot. Marco Bertolini /  materiały prasowe

Translate »