Pomiędzy parkami na wrocławskich Krzykach

Kameralna Olszówka to pierwsza inwestycja mieszkaniowa, którą od początku do końca Grupa ROBYG prowadzi pod szyldem ROBYG WPB. Na lokalizację deweloper wybrał Wrocław Krzyki–Partynice.

– Chcemy być obecni w różnych częściach Wrocławia. Od momentu debiutu na Jagodnie dynamicznie rozwijamy działalność w tym mieście i nie zamierzamy zwalniać tempa. Powiększamy bank ziemi i konsekwentnie wzbogacamy ofertę, tak aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom różnych grup potencjalnych klientów – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu ROBYG S.A.

Kameralna Olszówka to 3-piętrowy budynek wielorodzinny z dziedzińcem i garażem podziemnym. Zaprojektowano tam 55 mieszkań o powierzchni od 40 do 80 mkw., w układach od 2 do 4 pokoi. Mieszkania na parterze będą miały ogródki i rolety zewnętrzne, a te położone wyżej – loggie i balkony z przeszklonymi balustradami.

Kameralna Olszówka powstanie pomiędzy trzema parkami: Południowym, Grabiszyńskim i planowanym parkiem Krzyckim. Dodatkowym walorem lokalizacji jest malowniczy potok Olszówka Krzycka, od którego nazwę wzięła inwestycja.

Przez 19 lat działalności Grupa ROBYG sprzedała w Polsce 22 tysiące mieszkań. Obecnie w budowie ma 6500 mieszkań. Deweloperowi zaufało już 70 tysięcy klientów. Obecnie ma w ofercie 1700 mieszkań, zaś cały bank ziemi w posiadaniu dewelopera daje perspektywy na 17 000 lokali.

fot. materiały prasowe