Porta Mare Baltica rośnie jak na drożdżach

Gorzowski Budnex wprowadził do sprzedaży drugi etap Porta Mare Baltica w Kołobrzegu. To kolejne kameralne trzy apartamentowce, w których znajdą się łącznie 63 lokale.

Kołobrzeg to jedna z trzech nadmorskich miejscowości, w których Budnex aktualnie realizuje swoje inwestycje. Porta Mare Baltica położona jest zaledwie 750 metrów od morza. Na kompleks nadmorskich apartamentów złoży się szesnaście trzypiętrowych budynków.

– Zainteresowanie nieruchomościami nad Bałtykiem od kilku lat systematycznie wzrasta. Widzimy to zarówno po naszych nadmorskich projektach jak i po liczbie konkurencyjnych inwestycji – mówi Dorota Zentkowska z biura sprzedaży Budnex – Tegoroczna sytuacja związana z koronawirusem sprawiła jednak, że zainteresowanie nieruchomościami na cele rekreacyjne się zwielokrotniło. Ograniczenia w przemieszczaniu, zamknięte granice i restrykcje sanitarne spowodowały, że szukamy bezpiecznych miejsc wypoczynku. To jeden z powodów, dla których klienci z takim entuzjazmem przyjmują kolejne inwestycje. Chcą bowiem wypoczywać na własnych zasadach i mieć bezpieczny azyl – dodaje.

W kolejnych trzech budynkach Porta Mare Baltica znajdą się 63 apartamenty o powierzchni od 33 do 69 mkw. Wśród nich będą lokale 2, 3 oraz 4 pokojowe. Warto dodać, że do każdego mieszkania przynależy przynajmniej jeden balkon, a największe lokale posiadają ich aż dwa – w tym jeden narożny.

fot. materiały prasowe