Posnania zwycięzcą Eurobuild Awards

Posnania, flagowy projekt spółki Apsys w Polsce, wygrała w konkursie Eurobuild Awards 2017 w kategorii „Nowe Centrum Handlowe Roku”. To już kolejna w tym roku nagroda potwierdzająca, że Posnania należy do największych i najbardziej nowoczesnych centrów handlowo – lifestylowych w Polsce i Europie Środkowej.

6 grudnia 2017 r., podczas gali ósmej edycji konkursu Eurobuild Awards 2017, spółka Apsys Polska odebrała nagrodę w kategorii „Nowe Centrum Handlowe Roku” dla swojego najnowszego projektu w Polsce, centrum zakupów i lifestylu – Posnania w Poznaniu. Jury konkursu złożone z 238 profesjonalistów branży nieruchomości uznało, że Posnania to centrum, które wywarło największy wpływ na polski rynek nieruchomości handlowych.

Spółka Apsys Polska, inwestor, deweloper i zarządca centrów handlowych, posiada obecnie w swoim portfolio 24 obiekty handlowe o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 1 000 000 m2, co stanowi ok. 10% powierzchni GLA wszystkich centrów handlowych w Polsce. Od października 2016 r. spółka zarządza również Posnanią, którą w wyniku działań Apsys odwiedziło ponad 13 milionów klientów w okresie 12 miesięcy od otwarcia.

fot. materiały prasowe