Prologis dzieli się wiedzą ze studentami

Około 100 studentów studiów stacjonarnych, zaocznych i podyplomowych wzięło udział w wykładzie Prologis poświęconym roli magazynów w łańcuchu dostaw, który odbył się w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

Wykład poprowadzili Paweł Sapek, senior vice president & country manager Prologis na Polskę oraz Michał Ptaszyński, director land & development Prologis na Polskę. Było to już piąte spotkanie przygotowane i opracowane przez specjalistów firmy w Wyższej Szkole Logistyki.

Podczas dwugodzinnej prelekcji eksperci Prologis zaprezentowali pozycję obiektów magazynowych w ciągu dystrybucji, wady i zalety różnych form użytkowania nieruchomości oraz wpływ prawidłowego zarządzania budynkiem na sprawność łańcucha dostaw. Swoim wystąpieniem uświadomili przyszłym specjalistom, dlaczego logistyka bez magazynu nie jest możliwa.

Prologis już od dziesięciu lat współpracuje z Wyższą Szkołą Logistyki, wpierając uczelnię swoją wiedzą i doświadczeniem. Firma nagradza również najlepszych studentów WSL stypendiami finansowymi za przygotowanie najlepszej pracy licencjackiej i magisterskiej oraz osiągnięcia w toku nauki dla najlepszego absolwenta WSL w ramach konkursu „Prologis Najlepszym”.

fot. materiały prasowe