PROPERTY JOURNAL NA TARGACH EXPO REAL w Monachium

W dniach 7 – 9 października 2013 roku odbyły się 16. Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL w Monachium. Tegoroczna edycja zgromadziła 1663 wystawców z 33 krajów. Targi Expo Real to jedne z największych targów branżowych w Europie. Targi stanowią idealną miejsce dla spotkań przedstawicieli różnych sektorów związanych z nieruchomościami, tj. deweloperów, inwestorów, menadżerów, architektów oraz przedstawicieli instytucji finansowych.

Wzorem lat ubiegłych wiele międzynarodowych firm ponownie zaprezentowało się w pawilonach narodowych jak Bułgaria, Finlandia, Francja, Włochy, Luksemburg, Holandia, Austria, Polska, Rumunia, Rosja, Szwajcarii, Hiszpania czy USA. Podczas trzech dni targów odwiedzający mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą inwestycyjną bardzo wielu regionów, z aktualnymi problemami i zagadnieniami stojącymi przed międzynarodową branżą nieruchomości, zdobyć cenną wiedzę na temat najnowszych trendów i innowacji na rynku nieruchomości, inwestycji i finansów.
Jest to znakomita okazja do nawiązania międzynarodowych i interdyscyplinarnych kontaktów. Expo Real cieszy się dużym zainteresowaniem wystawców, mediów oraz zwiedzających.

W wydarzeniu uczestniczył liczny zespół analityków i dziennikarzy redakcji Property Journal biorąc udział w wielu panelach i dyskusjach dotyczących bieżącej sytuacji i perspektyw na rynku nieruchomości i finansów w Polsce, Europie i na świecie.

Magdalena Paluch

Property Journal

zobacz-filmy

wywiady-realexpo-2013

Translate »