Property Journal na targach MIPIM 2019

MIPIM to jedne z najważniejszych międzynarodowych targów nieruchomości i  inwestycji. Oprócz prezentacji ofert inwestycyjnych odbywa się szereg konferencji, w których udział biorą największe przedsiębiorstwa ze wszystkich sektorów międzynarodowego rynku nieruchomości.

Tegoroczna, 30 edycja odbyła się w dniach 12- 15 marca, tradycyjnie już, w Pałacu Festiwalowym we francuskim Cannes. Wydarzenie to przyciąga najbardziej liczących się na świecie inwestorów i biznesmenów, a także przedstawicieli miast i regionów oraz firmy z branży deweloperskiej, architektonicznej i technologicznej. Organizatorzy szacują, że w targach wzięło udział 26 000 uczestników, z ponad 90 krajów.

Z okazji rocznicowej edycji MIPIM powstało Polskie Stoisko Narodowe przygotowane przez PAIH oraz polskie firmy i regiony. Narodowa ekspozycja przygotowała innowacyjną ofertę dla międzynarodowego rynku nieruchomości.

Jak co roku, „Property Journal” był uczestnikiem targów, prezentując międzynarodowym inwestorom przegląd polskiego rynku nieruchomości.

fot. Dagmara Komarnicka

ZOBACZ FILM