PropertyJournal.pl

Portal PropertyJournal.pl  powstał jako internetowe oblicze magazynu „Property Journal – Polska Giełda Nieruchomości”, redagowanego od 1994 roku przez wydawnictwo prasowe Polska Giełda Nieruchomości-Press Spółka z o.o.

pj-do-poczty

Od stycznia 2020 roku portal należy do nowego właściciela i stał się niezależny od wydawnictwa prasowego. Obecnym właścicielem portalu jest firma WGN Nieruchomości sp. z o.o.

PropertyJournal.pl prezentuje najaktualniejsze informacje z branży: rynek nieruchomości w Polsce, w Europie i na świecie, rynek samorządowych ofert inwestycyjnych, oferty nieruchomości dla inwestorów rynku komercyjnego i mieszkaniowego, aktualności gospodarcze, finansowe i inwestycyjne, legislacja, architektura i design, budownictwo, targi, konferencje. Celem jest dostarczanie czytelnikom bieżących informacji, istotnych przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

PropertyJournal.pl współpracuje z analitykami Grupy WGN, a od 2007 roku współpracuje redakcyjnie także z European Property Institute – Europejskim Instytutem Nieruchomości (EIN – EPI).

PropertyJournal.pl to wiedza ponad dwudziestu analityków i dziennikarzy branżowych. To współpraca z doświadczonymi praktykami rynku, naukowcami, znanymi menedżerami międzynarodowych korporacji. Raporty, wywiady, opinie, aktualności, reportaże, analizy, badania rynku – wszystko po to, aby tworzyć unikalne forum wymiany informacji oraz pokazać wpływ szeroko pojętego rynku nieruchomości na ogólną koniunkturę gospodarek poszczególnych państw.

 

 

 

 

 

Translate »