Przebudowa Adgar Park West w Warszawie zakończona

Grupa Adgar dokonała uroczystej inauguracji gruntownie zmodernizowanego kompleksu biurowego Adgar Park West wraz ze strefą sportu i rekreacji AdgarFit. Szeroko zakrojona przebudowa została ukończona w ciągu zaledwie 136 dni. Jednym ze spektakularnych elementów AdgarFit jest pięciopiętrowe szklane atrium, które stało się nową fasadą budynku od strony Alei Jerozolimskich. Kolejnym unikalnym elementem jest świecąca w ciemności bieżnia okalająca kompleks. Wykonana jest z tworzywa, które nigdy nie zamarza, dzięki czemu można na niej trenować przez cały rok. Jest to pierwsza bieżnia tego typu w Europie kontynentalnej.

Na kompleks Adgar Park West składają się trzy budynki biurowe o łącznej powierzchni 44 600 mkw. Zarówno elewacje, jak i przestrzenie wspólne wewnątrz budynków zostały poddane gruntownej modernizacji według projektów pracowni architektonicznej Hermanowicz Rewski Architekci.

Specjalistyczna strefa do uprawiania sportu wyposażona w najwyższej jakości urządzenia to pierwszy tego typu projekt na polskim rynku działający w ramach budynku biurowego. W ramach AdgarFit działa też centrum fitness Gravitan z siłownią, basen treningowy z systemem pływania oporowego, bieżnia antygrawitacyjna, która umożliwia trening osobom otyłym i powrót do sportu po kontuzji, oraz skomputeryzowane stacje do treningu rowerowego. Dają one możliwość wpięcia własnego roweru i odbywania wirtualnych wycieczek po całym świecie. W AdgarFit najemcami są także showroom Garmin, sklep sportowy Sport Guru, klinika medycyny sportowej Porta Medica, oferująca usługi profesjonalnej dietetyki i fizykoterapii, a także trzy restauracje i kawiarnia. W otoczeniu znajduje się także dużo nowocześnie zaprojektowanej zieleni oraz miejsca do siedzenia w przestrzeni atrium, gdzie można zrelaksować się w przyjemnej atmosferze lub umówić się na spotkanie biznesowe. Ofertę kompleksu uzupełniają Event Room i Centrum Szkoleniowe oraz przedszkole Ala Ma Kota.

GALA CZESLAW LANG (Large)

W gali inauguracyjnej, którą poprowadził dziennikarz i triatlonista Łukasz Grass, udział wzięło ponad 200 osób, a wśród gości specjalnych byli m.in. Czesław Lang, legenda polskiego kolarstwa, a także utytułowany zawodnik Rafał Majka.

GALA RAFAL MAJKA (Large)

Na uroczystości obecny był zarząd Adgar Group, wiele ważnych postaci sektora nieruchomości i finansów oraz dziennikarze. Galę poprzedziła wycieczka po nowo zmodernizowanym kompleksie – na jej trasie znalazło się miedzy innymi szklane atrium, Event Room i Centrum Szkoleniowe, showroom Garmin oraz sklep Sports Guru. Imprezę rozpoczęło przedstawienie taneczne w wykonaniu Art Project Ballet, któremu towarzyszyła spektakularna animacja, na żywo wystąpiła też Kayah z Marcinem Wyrostkiem. Podczas gali przedstawiciel BMW Inchape przekazał Eyalowi Litwinowi klucze do samochodu BMW 2 Active Tourer w ramach umowy sponsoringowej – oficjalna nazwa AdgarFit brzmi teraz AdgarFit powered by BMW Inchcape. W ramach akcji „Biegiem na Pomoc” Adgar przekazał także czek na kwotę 15 tysięcy złotych przedstawicielom Fundacji Synapsis działającej na rzecz dzieci z autyzmem, wiceprezes Joannie Grochowskiej oraz ambasadorowi Fundacji Piotrowi Nowakowi. Pieniądze zostały zebrane podczas Adgar Challenge – sportowej akcji charytatywnej, w której udział wzięli przedstawiciele firm współpracujących z Adgar.

“Adgar Group dostrzega ogromny potencjał polskiego rynku. Strategia firmy polega na podnoszeniu wartości świetnie zlokalizowanych obiektów, a nasi najemcy doceniają to i odwdzięczają nam się lojalnością i zaufaniem – często pozostają naszymi klientami przez 15, a nawet 20 lat. Nasze osobiste zaangażowanie w zarządzanie nieruchomościami oraz długofalowe podejście inwestycyjne są fundamentami sukcesu Grupy Adgar. Taką samą strategię realizujemy już od 15 lat w Polsce i bardzo nas cieszy, że do naszego portfela w tym kraju mogliśmy dodać tak śmiały i innowacyjny projekt jak Adgar Park West i AdgarFit,” powiedział Roy Gadish, dyrektor generalny Grupy Adgar.

Do obiektów zarządzanych przez Grupę Adgar w Polsce należy kompleks biurowy Adgar (obejmujący Adgar Plaza i Adgar Business Center) na Mokotowie o powierzchni 38 600 m kw., czyli jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Warszawie, wyposażony w wyjątkową infrastrukturę sprzyjającą efektywnej pracy. Grupa ma w swoim portfolio w stolicy również budynek Adgar Business Centre II przy ulicy Konstruktorskiej o powierzchni 8 100 m kw. oraz nieruchomość przy Alei Prymasa Tysiąclecia na Woli, na której znajduje się salon oraz punkt serwisowy BMW Inchcape. W listopadzie Adgar nabył kolejny budynek biurowy, przy ul. Rzymowskiego 53 na Mokotowie, o powierzchni 14 000 m kw., który nosi teraz nazwę Adgar Wale.

fot. materiały prasowe