Przedpokój to wizytówka mieszkania

Przestrzeń, która wita wchodzących do domu gości i domowników, jest swoistą zapowiedzią tego, co czeka nas dalej. Pełniąc funkcję wizytówki całego mieszkania, przedpokój powinien być estetyczny i dobrze zorganizowany, tak, by panujące w nim porządek i ład stylistyczny zachęcały do wejścia do środka. Wybierając meble do przedpokoju warto pomyśleć o tym, by był on spójny stylistycznie z resztą aranżacji. Dobrze również pamiętać o tym, że dobra organizacja przestrzeni jest niezbędna do wygodnego przechowywania i funkcjonowania nie tylko przedpokoju, ale też całego mieszkania.

Bydgoskie Meble proponują szereg rozwiązań, które pomogą zaaranżować miejsce stylowe, funkcjonalne i dopasowane do naszych potrzeb.

Dobry plan

Trudno zaaranżować wygodny, funkcjonalny przedpokój bez kilku elementów, stanowiących absolutny przedpokojowy „must have”. Wygodne i efektowne deski wieszakowe, które Bydgoskie Meble proponują, np. w kolekcji Firenze, pomagają utrzymać okrycia wierzchnie w porządku i czystości, izolując je od ściany.

Niezbędnym elementem jest także szafka na buty. Głęboka i niska szafka z kolekcji Firenze stanowi idealne miejsce do tego, by odłożyć na chwilę rzeczy lub po prostu wygodnie usiąść. Jeżeli zależy nam na przechowaniu większej ilości par obuwia, świetnym rozwiązaniem będzie wysoka szafka, np. ta z kolekcji Laviano: pojemna i płytka, jest doskonałym sposobem na zaoszczędzenie przestrzeni.

Dostępna w kolekcji Laviano ławka łączy funkcję praktycznego elementu wyposażenia i stylowego dodatku.

Kropką nad „i” przedpokojowej aranżacji jest lustro. Jeśli nie ogranicza nas przestrzeń, idealnym rozwiązaniem będzie szafa z lustrzanymi drzwiami. Dopełnieniem całości jest komoda, w której zmieścimy wiele dodatków i akcesoriów potrzebnych w przedpokoju i nie tylko. Bydgoskie Meble oferują komody o różnych wymiarach, tak, by każdy bez trudu znalazł model, który najlepiej wpisze się w prywatną przestrzeń jego mieszkania.

Dobry styl

Klasyka w wytwornym wydaniu, prezentowana w kolekcji Firenze, to dobry wybór dla miłośników stylowych aranżacji. Subtelne rzeźbienia, mosiężne okucia, frezowania gwarantują dobre wrażenie. Zwolennicy nieco nowocześniejszych rozwiązań znajdą to, czego szukają, w kolekcji Laviano. Proste, harmonijne formy, połączenie drewna i wysokiego połysku oraz metalowych elementów to atuty kolekcji, która koresponduje zarówno z klasycznym stylem, jak i współczesnym designem.

Idealna aranżacja przedpokoju to taka, która oddaje nasz gust i klimat całego mieszkania lub domu, będąc jednocześnie miejscem wygodnym i funkcjonalnym. By każdy w domu czuł się dobrze – już od progu.

Translate »