Radisson Blu Resort ***** otwarty w Świnoujściu

Radisson Blu, znana na świecie marka z branży hotelarskiej, otworzyła nowy hotel Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Obiekt jest pierwszym i jedynym tak ekskluzywnym hotelem w Świnoujściu. Posiada certyfikację LEED (Liderów w Energetyce i Projektowaniu Przestrzennym). Grupa Carlson Rezidor Hotel Group posiada w Polsce 14 hoteli Radisson Blu.

Radisson Blu Resort Świnoujście ma 317 stylowych pokoi, inspirowanych morskim klimatem, 22 eleganckie apartamenty oraz penthouse o powierzchni 100m2, znajdujący się na 12 piętrze. W obiekcie można także skorzystać z SPA&Wellness, Aquaparku, klubu fitness, ścianki wspinaczkowej, klubu nocnego, torów kręglarskich oraz baru w lobby. Budynek jest najwyższym w Świnoujściu, a na jego dachu znajduje się basen z widokiem na linię horyzontu. Hotel oferuje gościom również dostęp do piaszczystej plaży nad Morzem Bałtyckim w odległości zaledwie 50 metrów oraz obszerny parking.

Strefa konferencyjna o powierzchni 1000m2 została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt. Foyer, w którym mieści się będzie recepcja oraz przestrzeń eventowa zajmuje powierzchnię 500m2.

 „Globalna marka legendarnego hotelu Radisson Blu, znana jest ze swojego dużego doświadczenia w tworzeniu najwyższej jakości przestrzeni SPA&Wellness. Jesteśmy przekonani, że Radisson Blu Resort, świetnie pasuje do Świnoujścia. Nasi goście z pewnością będą zachwyceni i zapragną wracać do tego wyjątkowego miejsca nad polskim morzem.” – powiedział Jan Wróblewski, właściciel hotelu.

fot. materiały prasowe